Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pojeďte na preview 11.7. !!!

15. 6. 2009

Desítka vypadá opravdu luxusně. Kromě tradičních reprintů, vycházejí i nové karty, tak jako nikdy předtím. Máme taky jistotu, že se zde objeví planeswalkeři. Zkrátka M10 bude dobrá! :-) Pokud se ještě rozhodujete, informujte se zde:

http://www.cmus.cz/dnn/FórumPošta/tabid/54/aff/25/aft/17649/afv/topic/Default.aspx

Předpokládám, že z Třebíče pojede alespoň jedno auto.

O registraci na preview si řekněte buď přímo Davovi nebo se domluvte se mnou (čut) či Martinem Pelikánem.

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Čut

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kdo tedy dorazí?

(David, 22. 6. 2009 18:53)

Ahoj, tak jak to tedy s Vámi vypadá? Zatím mám nahlášeného čuta, Jarka, Drahoše a Drahoše juniora. Ještě někdo další přemýšlí o tom, že by dorazil? Co Žabák, říkal na draftu že by taky přijel.

to Aleš a Tomáš

(čut, 20. 6. 2009 9:35)

Aleš:

1) souhlasím s Tebou v tom, že při počtu 12 hráčů, bych rovněž hrál na 5 kol.
2) pokud tomu rozumím, jsi i pro redraft céček, což mi přijde divné (i statisticky, kolik máš common karet v edici a kolik z nich je dobrých - 2, 3?).

Tomáš:
Je vidět, že si nebyl na posledních draftech. Tam se (a nejsou to bráchové :D) vždy dohodli Vašek a David na remíze, když byli na prvním stole v posledním kole. Opravdu nikdo jim neřekl, že se domluvili na výsledku, každému to bylo vlastně úplně jedno.

tak byste se domluvili

(pelda, 18. 6. 2009 22:01)

na tom není nic špatnýho, když ste bráchove ....

Přijít s Bráchou?

(Tomáš Kroupa, 18. 6. 2009 20:17)

To kdybych hrál s Alešem tak bych se zase dozvěděl jak jsme se domluvil na výsledku.

...

(Aleš, 18. 6. 2009 20:00)

Nevím nakolik 4 kola při větším počtu hráčů dostatečně určí pořadí a hlavně pokud mluvíme o hraní tak já si teda nezahraji. Námitka, že jde o čas? Tak si vemte kolik ho zabere draftování(draft) nebo sepisování (sealed deck) a stavba balíčku, ale limitové turnaje tu mají svou tradici.

Nejde o extra boostery (to bych řešil až pokud by nějaké byly), ale hlavně v nových sadách můžu brát karty úplně jinak, jen proto že si Commony si každý nechává (na pozdějších od vydání mi na tom nezáleží)

to Aleš - adekvátní odpověď

(čut, 18. 6. 2009 17:58)

Zdravim.
Vezmu-li to z hlediska účasti na draftech a prosté statistiky, vychází bilance Tvojích účastí - neučástí takto: 1(2) - 7. Což je bída a to vedlo k tomu, že jsme se do Tebe takto "pustili" :). To asi chápeš.

Z hlediska relevantnosti, rozumím, že někdo má prostě svoje důvody proč nejít a ostatní je třeba nemusí chápat. Uvádíš argumenty, které Tě vedli k tomu, že jsi nešel. Příjde mi jich docela dost, což je vlastně vyjádřeno tou nepříznivou bilancí. Myslím si, že tady se prokáže ten vztah ke kartičkám (či jakékoliv zálibě obecně), že překousnu některé věci, které nejsou přesně podle mne, a přesto si jdu zahrát. Nicméně, někdy se lidi mají tendenci schovávat za různé výmluvy, jen prostě proto, že se jim nechce. Snad to není tento případ. Vemu - li to tedy opačně, zajímalo by mne, co by Tě přimělo k tomu, abys na turnaj došel. Tím myslím formát, účast, změna odměňování či systém hraní jednotlivých kol. Myslím tím, abys opravdu řekl, ano, toto se mi líbí, takto to chci a pokud to tak bude, příjdu (nebo i s bráchou) si zahrát.

Aleši nijak tě nenapadám (koneckonců je jen Tvoje věc, zda chodíš či nikoliv), to bych si nedovolil, chci to vést jen ke konstruktivní kritice, analýze problému. Třeba z toho vzejde něco užitečného pro všechny, třeba nás nějak inspiruješ.

dotaz

(pelda, 18. 6. 2009 10:04)

tys napsal: "Jinak mám i nějaké výhrady k počtu kol popř. návrhům na dělení cen."

ad kola - 4 kola sou si myslím v pohodě, já bych byl klidně aji pro pět, což o to. Ale Někdo nechce zabít celej den kartama.
ad ceny - to že nejsou boostery na ceny, ale je redraft mi přijde naprosto fér. Nevím jak jinak bys to chtěl dělat?

pouze pro ty co to zajímá

(Aleš, 17. 6. 2009 14:46)

Co si vzpomínám k Lorwynu, kde jsem měl výhrady proč draftujeme přes rok starou sadu, ten byl prezentován jako úžasná sada ze které "nikdo" nic nemá, což u mě nebyla pravda.
Na s Morningtide jsem se byl kvůli financím jen podívat, nabízenou půjčku jsem odmítl.
Co se týče prvního draftu s Confluxem bylo některým za těžko dát 2x novou sadu (drafty LOR, LOR, EVE), přesto jsem ochotný tam jít, že bych si vzal svůj ALA booster odklad bez něčeho bližšího takže jej otvírám = nikam nejdu, pak vypadne člověk tak se draft v 7mi! ruší? následují emotivní prohlášení.
Když konečně horké hlavy vychladly na 28.3. stejně jako v některé jiné termýny (Preview Alara Reborn) jsem v práci. Co se týká Extended Speciál v Jihlavě tam jsem si nechával do poslední chvíle čas na rozmyšlenou a nejel jsem i proto, že jsem onemocněl.

Jinak mám i nějaké výhrady k počtu kol popř. návrhům na dělení cen.

Nějaké další dotazy?

to Aleš

(čut, 16. 6. 2009 21:16)

to je opravdu zajímavé, já Tě neviděl na turnaji ani před změnami, to jsi zase protestoval proti combat damage stack ? :)

Title

(pelda, 16. 6. 2009 21:16)

chtěl jsem taky něco napsat ale asi bych se opakoval :D
určitě bude dobrý si ty pravidla ozkoušet, ikdyž mám z toho na limited formátu docela obavy.

...

(David, 16. 6. 2009 18:36)

To Aleš: Ty jsi mi ale divný patron :) jsem tě viděl na turnaji snad jedinkrát, takže tvůj protest mi přijde vcelku oničem :) Každý ať si ovšem protestuje dle libosti.

Title

(jaro, 16. 6. 2009 16:12)

a s čím si nesouhlasil před touto změnou ? že si nechodil na turnaje. tím že se nezučastníš turnajů s touto sadou stejně nic nezměníš a akorát přijdeš o jednu z prvních možností jak si nová pravidla vyzkoušet

M10 protest

(Aleš, 16. 6. 2009 15:52)

Svůj nesouhlas se změnami (combat damage) budu prezentovat svou neúčastí na turnajích (ceny) s touto sadou.

taky bych to tak nějak viděl

(čut, 15. 6. 2009 21:07)

a navíc skutečně jsem četl výsledky prvních testů dobrých hráčů a docela si to (kupodivu) vychvalovali...takže opravdu nedělejme předčasné závěry

...

(David, 15. 6. 2009 18:17)

Kdo to s magikem myslí vážně, ten se naučí hrát i podle nových pravidel.

Reborn? Snad The dark...

(Aleš, 13. 6. 2009 13:13)

...spousta karet bude zesměšněná (Dauntless Escort, Morphling, Mother of runes, MOGG FANATIC, Ravenous Baloth)

Zatím nikam nepojedu, aby mě někdo dostal na nových pravidlech.

to Aleš

(čut, 11. 6. 2009 7:36)

ano, poměrně dost jsem o tom četl. Máto být jakýsi reborn Magicu...nicméně ty pravidla jsou dosti kontroverzní. Chceš jet?

M10

(pelda, 10. 6. 2009 22:14)

nebude špatná, jenom pravidla budou extrémně na hovno :D

Zkrátka M10 bude dobrá?

(Aleš, 10. 6. 2009 21:50)

Máš dost informací, že to tvrdíš?

možná

(pelda, 10. 6. 2009 10:26)

12.7. mi začíná brigáda, uvidím jak vyjdu s časem