Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takže po drobném incidentu, nebo jinak řečeno mém failu (z větší části mém) jsem se rozhodl opustit mtgtrebic.estranky.cz admin crew. Důvody jsou pro někoho zřejmé, pro někoho tak úplně ne. Na stránkách a celkově v Třebíči se řeší hlavně limited formát, což v poslední době není zrovna můj šálek kávy. Drafty mě nebaví a nechodím na ně (drafty jako takové symbolizují třebičský magic), takže není důvod abych se na běhu stránek nějak podílel. Přestal jsem mít přehled co se na webu děje a Slávovi bohužel zničil rozepsaný článek. Navíc jsem stránky plánoval částečně jako blog, kam by mohl člověk napsat cokoli týkajícího se nejen magicu. Např. články o hudbě od Jardy nebo Aleše byly super :) (bohužel tento aspekt se z webu vytratil). Administraci a běh třebíčského magicu přenechám Slávovi, Čutovi a nově jmenovanému Jardovi (hraje magic aktivně asi nejdéle a má odehráno tolik co my všichni dohromady - očekává se od něj, že občas něco napíše). Takže tímto bych chtěl novému admin teamu popřát všechno hodně štestí do budoucna a já se s vámi jakožto head admin loučím.

PS: Jelikož fakticky rád píšu(měl jsem jít na žurnalistiku :/ ), tak se možná skalní fanoušci a milovníci eternal formátů ještě nějakého reportu dočkají.

Pelda
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bazaar

(Tomáš, 1. 2. 2010 12:54)

Jsi našel poklad v Zendikaru?

Bazaar

(Aleš, 31. 1. 2010 23:59)

to Drahoš: to jako, aby si lízl 2 karty a pak šel do 3? :)

dasfd

(drahos, 31. 1. 2010 22:31)

a ja sklukem mame taky sve plany - my budem hrat i vintage :) to by bylo aby po mulihenu do 4 kluk ten bazar na ruce nemel :)

to Pelda

(čut, 30. 1. 2010 21:11)

ha ha, to je moc dobré :-D

...

(David, 30. 1. 2010 7:28)

Já bych to neviděl tak černě, počítám s tím, že minimálně jednu FNM dvojku v únoru a v březnu nahradíme legacy. Jde spíš o to, že legacy balík je v prvopočátku daleko dražší než jakýkoliv jiný (nepočítám vintage), takže jeho pořízení není nejjednodušší. Na druhou stranu neztrácí s časem svojí hodnotu.
Co se týče legacy v Jihlavě, jak já, tak Vašek, Lukáš a Marek stavíme legacy balíky, protože chceme začít hrát i tento formát.

(pelda, 29. 1. 2010 17:39)

nemohl jsem si odpustit ^^
http://img210.imageshack.us/img210/9490/p10201662.jpg

to Pelda

(čut, 28. 1. 2010 21:26)

neblbni Peldo, třeba se časem začne hrát i jiný formát tady. Navíc, nikdo netvrdí, každý, kdo chce může dát článek o čemkoliv. Eternal, Muzika, Pohledy, Úvahy. To platí i pro ostatní. Na ultimátní rozhodnutí je myslím vždycky dost času...